Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Gminne Zawody Piłki Siatkowej w Gnojniku

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Gminne Zawody Piłki Siatkowej w Gnojniku

16 stycznia 2008r. odbyły się Gminne Zawody Piłki Siatkowej w Gnojniku w kategorii dziewcząt i chłopców.Nasze gimnazjum reprezentowało 8 uczennic: Aleksandra Imioło, Weronika Górka, Monika Zabrzańska, Monika Zydroń, Aneta Pabian, Beata Mucha, Ewelina Ciura, Aleksandra Mucha i 7 uczniów: Grzegorz Tekiela, Kamil Witkowski, Marcin Noworyta Dominik Odroń, Sylwester Pabian, Łukasz Zydroń, Marek Zabrzański. Obydwa zespoły wygrały z wynikiem 2:1 co zagwarantowało im udział w zawodach na szczeblu powiatu.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Gminne Zawody Piłki Siatkowej w Gnojniku