Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień szkoły bez przemocy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień szkoły bez przemocy

Z okazji "Dnia szkoły bez przemocy" w naszej szkole odbyła się gimnazjada. W turnieju wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas. Uczniowie prezentowali skecze, tańczyli, śpiewali i przedstawiali fragmenty lektur. Ponadto bawili się pisząc odę do szkoły i fraszkę na klasę. Wykonali też plakaty reklamujące nasze gimnazjum. Na koniec wszyscy uczniowie zatańczyli taniec belgijski. "Dzień szkoły bez przemocy" upłynął pod znakiem radości i wspaniałej zabawy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Dzień szkoły bez przemocy