Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Dziecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Dziecka

Dnia 1.06.2009 r. w naszym gimnazjum odbyła się impreza „Integracyjny Dzień Dziecka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. W tym dniu rozegrany został turniej sportowy o puchar Sołtysa wsi Uszew oraz o nagrody rzeczowe. Ze względu na deszczową pogodę turniej odbył się na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas –- drużyny męskie i żeńskie. Drużyny męskie rywalizowały grając w piłkę nożną, natomiast dziewczęta w piłkę koszykową.

 

Dodatkowo przeprowadzone zostały konkursy sprawnościowe: bieg z przeszkodami, wyścig w workach, kręcenie obręczą gimnastyczną, rzut do celu.

Każdy uczestnik imprezy otrzymał napój oraz coś słodkiego.