×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Doping polskich żużlowców

4 września 2010 r. uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w dopingowaniu zmagań polskich zawodników podczas Mistrzostw Europy w Żużlu, które odbyły się na stadionie w Tarnowie. Na trybunach zasiadło wiele zaproszonych szkół, które rywalizowały w konkursie na najlepiej dopingującą drużynę. Konkurencja była duża i każda ze szkół zaprezentowała się najlepiej jak potrafiła. Nasi uczniowie również stworzyli wspaniały doping. Ułożone wcześniej okrzyki, ogromny napis "Polska do boju" oraz doping chearlederek sprawiły, że zajęli wysokie III miejsce. W nagrodę otrzymali koszulki i długopisy. Wszyscy chętnie wzięli udział w imprezie i dobrze się bawili.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/zuzel{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Doping polskich żużlowców