×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Turniej piłkarski "Orliki" - eliminacje wojewódzkie

24 września 2010r  na Orliku 2012 w Brzesku odbyła się kolejna runda turnieju "Orliki". Tym razem był to etap wojewódzki z eliminacjami i finałem. Dzięki wygranej naszej drużyny w etapie gminnym mogliśmy uczestniczyć w rozgrywkach w Brzesku. Na turniej przybyło kilka mocnych drużyn, z których każda chciała wygrać ten etap rozgrywek. Gra naszej drużyny była bardzo dobra, miła dla oka a przede wszystkim skuteczna. Zaowocowało to trzema wygranymi meczami i zwycięstwem w tym etapie turnieju. Radości było bardzo wiele, ponieważ niewątpliwie był to nie lada sukces dla nas wszystkich. Dzięki wygraniu tych zawodów awansowaliśmy do turnieju finałowego, który odbędzie się w Myślenicach. Spotkamy się tam z najlepszymi drużynami. Nasi zawodnicy wiedzą, że będą to trudne mecze,  dlatego z dużą determinacją przygotowują się do etapu wojewódzkiego, aby móc się na nim zaprezentować z jak najlepszej strony.

 

Drużynę, która wywalczyła awans do finałów wojewódzkich tworzyli:

 

1.      Jakub Kudzia

2.      Dawid Kopeć

3.      Grzegorz Wawryka

4.      Adrian Pabjan

5.      Piotr Pabian

6.      Dawid Wyczesany

7.      Rafał Kowalczyk

8.      Dawid Rozciecha

9.      Marcin Nowak

Opiekun: mgr Kuras Kamil

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/orlik_wrzesien/wojewodzkie{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Turniej piłkarski "Orliki" - eliminacje wojewódzkie