×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Święto Szkoły

21 października obchodziliśmy Święto Szkoły. Na początku uroczystości głos zabrała pani dyrektor, która w krótkim przemówieniu podziękowała za pracę kadrze pedagogicznej oraz uczniom. Następnie wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody dyrektora szkoły oraz przedstawiła wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Symbole krajów niemieckojęzycznych". Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Potem odbyło się ślubowanie klas I. Kolejnym punktem było przedstawienie pt. "Wybory patrona szkoły" zaprezentowane przez klasę III. Po części oficjalnej przyszedł czas na otrzęsiny klas pierwszych, które przygotowali trzecioklasiści, po czym rozpoczęła się dyskoteka.

{gallery}aktualnosci/2010_2011/swieto_szkoly{/gallery}

zobacz więcej