Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych"

W związku z 20. rocznicą zjednoczenia Niemiec 12 października odbył się w naszej konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych". Zadanie polegało na przygotowaniu w parach prac plastycznych związanych z wybranym krajem niemieckojęzycznym. Technika wykonania prac była dowolna. Komisja oceniała: zgodność z tematem, interpretację własną tematu, walory artystyczne, swobodę posługiwania się wybranymi technikami.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Marlena Burek i Natalia Reczek  kl.IIb

II miejsce- Grzegorz Śledź i Dawid Kalisz   kl.Ib

III miejsce- Oliwia Czchowska i Klaudia Rams   kl.IIa

Kamila Zięć i Patrycja Ząbkowska     kl.IIa

Gratulujemy!

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych"