Katarzynki

25 listopada świętowaliśmy tzw. "Katarzynki", czyli dzień, w którym według tradycji wszyscy, a szczególnie chłopcy mogą wróżyć sobie przyszłość.Tuż po godzinie 16:30 uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali przygotowane przez siebie stroje czarodziejów, które komentowali w zabawny sposób. Komisja złożona z trojga nauczycieli naszego gimnazjum wybrała trzy najzabawniejsze ich zdaniem przebrania.Ta sama komisja oceniała następnie czarodziejskie różdżki robione przez uczniów zwycięskich w pierwszym konkursie klas.Następnie przyszedł czas na wróżby - uczniowie wszystkich klas wróżyli sobie przyszłość rzucając kostkami do gry, losując kolorowe patyczki i przedmioty będące atrybutami różnych zawodów. Dopełnieniem imprezy była dyskoteka.

{gallery}aktualnosci/2010_2011/katarzynki{/gallery}

zobacz więcej...

{flvremote}http://uszew.netsystem.net.pl/download/2010_2011/katarzynki/katarzynki.flv{/flvremote}

pobierz film