×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Sukces Martyny Kotarby

24 listopada miało miejsce rozstrzygnięcie V Międzygimnazjalnego konkursu poetycko-fotograficznego - " Moje myśli, moje uczucia, moje życie..." organizowanego przez Gimnazjum w Iwkowej. Już po raz drugi wzięła w nim udział uczennica kl. II b Martyna Kotarba. Każdy uczestnik musiał nadesłać wiersz własnego autorstwa oraz wykonać fotografię, która ilustruje treść utworu. W ubiegłym roku Martyna otrzymała wyróżnienie za zdjęcie, a w tej edycji konkursu zdobyła I miejsce wkategorii - interpretacja wiersza fotografią oraz wyróżnienie w kategorii piękna fotografia. Prace uczestników konkursu zostały opublikowane w tomiku wierszy.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/konkurs_poetycki_XI{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Sukces Martyny Kotarby