×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Poranek wigilijny

22 grudnia w naszej szkole odbyło się przedświąteczne spotkanie z udziałem społeczności szkolnej. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie kl. III i II. Na bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny złożyły się okolicznościowe wiersze i tradycyjne polskie kolędy. Następnie Pani Dyrektor B. Kondziołka oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani B. Brzeska złożyły uczniom oraz  pracownikom szkoły świąteczne życzenia. Nie zabrakło także tradycyjnego wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców oraz wspólnego kolędowania. Poranek wigilijny wprowadził nas w atmosferę świat Bożego Narodzenia.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/wigilia{/gallery}

zobacz więcej