Zawody powiatowe w szachy

Dnia 22 grudnia 2010 r. w Brzesku odbyły się zawody powiatowe w szachy. Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Jakub Brzeski i Grzegorz Wawryka. Podczas losowania przeciwników los sprawił, że trafili oni na tych najsilniejszych graczy. Rywalizacja była bardzo zacięta i ciekawa. Nasi zawodnicy walczyli w każdym meczu o zwycięstwo. Efektem tej walki był szereg zwycięstw, choć zdarzyły się także przegrane. W końcowej tabeli na 15 uczestników Jakub Brzeski zajął 6 miejsce a Grzegorz Wawryka miejsce 8. Taki wynik cieszy, zwłaszcza że ich przeciwnicy byli niezwykle wymagający. Naszym szachistom gratulujemy i dopingujemy do pogłębiania swoich umiejętności.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zawody powiatowe w szachy