Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa karnawałowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa karnawałowa

28 stycznia odbyła się tradycyjna zabawa karnawałowa, która kończy I semestr bieżącego roku szkolnego. Imprezę rozpoczęły konkursy, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnościami tanecznymi oraz  wiedzą sportową. Uczniowie wzięli także udział w konkursie "Mam talent". Następnie odbyła się prezentacja strojów karnawałowych, po czym rozpoczęła się dyskoteka. Jak co roku Rada Rodziców przygotowała smaczny poczęstunek.

 


zobacz więcej