×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wyjazd na kręgielnie

Dnia 28 lutego 2011 r. grupa uczniów z naszego gimnazjum wybrała się do Brzeska na nowo powstałą kręgielnie. Uczniowie rozgrywali zawody na trzech wynajętych torach. W ramach rozrywki zorganizowaliśmy konkurs dla najlepszego gracza. Na końcu rozgrywek okazało się ze najwięcej punktów zgromadził uczeń klasy IA Kamil Robak a z dziewczyn uczennica klasy IIA Kamila Zięć. Taka forma rozrywki, zabawy ale i sportu jaką niewątpliwie są kręgle przypadła wszystkim do gustu i każdy z uczestników był zadowolony z wyjazdu. Planujemy kolejne wyjazdy i namawiamy do zapisywania się na listę.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/kregle_luty{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Wyjazd na kręgielnie