×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dni otwarte Zespołu Szkół w Czchowie

Do tradycji naszej szkoły wpisuje się udział w dniach otwartych Zespołu Szkół w Czchowie. Po raz kolejny uczniowie klasy 3 naszego gimnazjum mieli możliwość obejrzenia szkoły i zapoznania się z głównymi kierunkami jej działania. Wizyta rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej. Następnie odbyła się prezentacja klasopracowni i nasi uczniowie mogli wziąć udział w prostych ćwiczeniach z różnych przedmiotów. Zwiedzili również wystawy przedstawiające dotychczasową działalność szkoły.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/dni_otwarte_czchow{/gallery}

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Dni otwarte Zespołu Szkół w Czchowie