×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Rocznica zbrodni katyńskiej

7 kwietnia odbyła się akademia poświecona pamięci ofiar zbrodni katyńskiej. Młodzież klas II zaprezentowała okolicznościowy montaż słowno-muzyczny obrazujący historię tej tragedii, która miała miejsce w 1940 r. na terenie ZSRR. Zostały przywołane fakty oraz przeżycia polskich jeńców i ich rodzin zapisane w listach. Uczciliśmy także pamięć prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz przedstawicieli polskiej elity politycznej, którzy 10 kwietnia ubiegłego roku zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.
 
{gallery}aktualnosci/2010_2011/katyn{/gallery}
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Rocznica zbrodni katyńskiej