×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spotkanie z radnym

Niedawno na lekcji wiedzy o społeczeństwie uczniowie klas drugich spotkali się z radnym gminy Gnojnik Panem Januszem Zychem. Nasz Gość opowiadał o swojej pracy w Radzie Gminy, oraz o komisjach, które w naszej gminie działają. Mówił też o najnowszych inwestycjach w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej. Na pytanie ucznia, czym powinien cechować się radny – bez wahania odpowiedział, że zaangażowaniem w sprawy swojej małej ojczyzny i kreatywnością. Na koniec spotkania Pan Janusz Zych życzył uczniom, aby interesowali się sprawami wsi i gminy, bo w przyszłości to właśnie oni będą decydować o ich funkcjonowaniu. Uczniowie serdecznie podziękowali za przybliżenie pracy radnego.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/radny_wos{/gallery}