×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spektakl profilaktyczny "Diabelski młyn"

Uczniowie naszej szkoły obejrzeli niedawno spektakl profilaktyczny pt. „Diabelski młyn”. Aktorzy zaprezentowali historię kilku nastolatków ze skrajnie różnymi problemami: uzależnienie od narkotyków i choroba nowotworowa. Kontrast był wstrząsający – narkoman miał omamy, które o mały włos nie doprowadziły go do śmierci, zaś chora dziewczyna za wszelką cenę chciała żyć i mimo niepewności jutra systematycznie się uczyła. Historia ta, mimo wielu perypetii, zakończyła się szczęśliwie dzięki wzajemnej pomocy i trosce.

Młodzież szczególnie przeżyła kilka momentów. Między innymi, gdy koledzy odsunęli się od chorej dziewczyny, gdyż sądzili, że nowotworem można się zarazić. Szokująca była też scena, gdy narkoman chciał fruwać.

Mamy nadzieję, że ta historia uwrażliwi uczniów i uzmysłowi im, co w życiu jest najważniejsze.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/spektakl_diabelski_mlyn{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Spektakl profilaktyczny "Diabelski młyn"