×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Dnia 28-04-2011 trzy uczennice naszego Gimnazjum: Patrycja Babraj, Marlena Burek i Natalia Reczek wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Wykonując piosenkę Miley Cytrus „Party in the USA” zajęły doskonałe trzecie miejsce, chociaż, jak przyznali sami organizatorzy, poziom prezentacji był niezwykle wysoki. Dodać należy, że uczestnicy oceniani byli nie tylko za muzyczną interpretację utworów, ale także, a może przede wszystkim, za poprawne językowo wykonanie angielskich tekstów.

Serdecznie gratulujemy!

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/konkurs_ang{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej