×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Coca Cola Cup

W dniu 19.04.2011 r. na terenie Orlika 2012 rozegrano turniej piłki nożnej Coca Cola Cup. Tego dnia rozegrany został turniej dla dziewcząt w którym uczestniczyły zawodniczki z naszego gimnazjum i z gimnazjum w Gnojniku. Mecz pomiędzy drużynami rozgrywany był w ramach I etapu eliminacyjnego. Po bardzo dobrym i ciekawym meczu zwyciężyła drużyna z naszego gimnazjum, która będzie reprezentować naszą gminę w II etapie rozgrywek, który także będzie rozgrywany na Orliku w Uszwi. Zwycięski skład tworzyły: Patrycja Babraj, Paulina Kowalczyk, Natalia Kural, Patrycja Białka, Natalia Sacha, Wioleta Niewola, Kamila Zięć, Magda Kazimierczyk, Zuzanna Kazimierczyk.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/coca_cola_cup{/gallery}