×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

„Jedz smacznie i zdrowo”

23 maja uczniowie klasy III wzięli udział w warsztatach żywieniowych. Była to nagroda za plakat promujący zdrowy styl odżywiania przyznana w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla gimnazjalistów „Jedz smacznie i zdrowo” prowadzonego przez markę WINIARY. Do naszej szkoły przyjechał Road Show Truck - samochód z mobilną kuchnią, w którym odbyły się zajęcia dla uczniów prowadzone przez dietetyczkę i kucharza. Na uczniów czekało w nim wiele atrakcji. Podczas interaktywnej lekcji młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę o zdrowym i smacznym jedzeniu. Oprócz teorii był także czas na praktykę. Uczestnicy spotkania wygrali wiele atrakcyjnych nagród w przeprowadzanych konkursach, każdy otrzymał także pamiątkowy upominek.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/winiary{/gallery}

 

{flvremote}http://gimnazjum.uszew.pl/images/stories/aktualnosci/2010_2011/winiary/winiary.flv{/flvremote}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 „Jedz smacznie i zdrowo”