×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dzień Dziecka

1 czerwca społeczność naszej szkoły wzięła udział w imprezie z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się na kompleksie sportowym „Orlik 2012”. Drużyny z poszczególnych klas rywalizowały w dwóch konkurencjach: dziewczynki - koszykówka, chłopcy - piłka nożna. Gra była bardzo zacięta i emocjonująca. Wyniki są następujące:

Koszykówka:

Piłka nożna

I miejsce - kl. III

I miejsce - kl. IIb

II miejsce - kl. IIa

II miejsce - kl. Ia

III miejsce - kl. IIb

III miejsce - kl. III

IV miejsce – kl. I

IV miejsce - kl. IIa

  V miejsce - kl. Ib

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez sołtysa Uszwi Pana Stanisława Cebulę oraz nagrody rzeczowe.

Oprócz rozgrywek odbył się konkurs wiedzowy dotyczący sportu, który wygrali: Szymon Chmielarz, Jakub Hamowski i Dawid Kopeć.

Impreza „Integracyjny Dzień Dziecka” została sfinansowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku w ramach realizacji przez tę instytucję projektu systemowego „Jesteśmy najlepsi” Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013. Z otrzymanych funduszy zostały zakupione nagrody rzeczowe: piłki, medale oraz lody dla wszystkich uczestników imprezy.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/dzien_dziecka{/gallery}

zobacz więcej