×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Zjazd Szkolnych Kół Caritas

9 czerwca przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas  działającego w naszej szkole uczestniczyli w V diecezjalnym zjeździe SKC, który odbył się w Zabawie. Zawiązanie Zjazdu miało miejsce pod domem patronki SKC diecezji tarnowskiej bł. Karoliny Kózki w Wał- Rudzie, skąd  wyruszyła droga krzyżowa szlakiem męczeństwa Błogosławionej. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium w Zabawie. Na palcu przykościelnym uczestniczyliśmy we Mszy św., której przewodniczył Ks. Bp Andrzej Jeż wraz z asystentami SKC.  Po Eucharystii przyszedł czas na poczęstunek oraz zabawę.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/zjazd_caritas{/gallery}

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zjazd Szkolnych Kół Caritas