Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2010/2011, podczas którego zostali wyróżnieni uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen oraz wykazali się wzorową frekwencją. Tytuł „Ucznia Roku” zdobyła Oliwia Czchowska z kl. IIa- śr. 5, 07 i wzorowe zachowanie. „Sportowcem roku” został uczeń kl. III - Rafał Pabian. Podczas uroczystości pożegnaliśmy uczniów klasy III, którzy otrzymali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły. Rodzicom absolwentów zostały wręczone listy gratulacyjne i podziękowania. Odbyła się także ceremonia przekazania sztandaru. Po części oficjalnej uczniowie klas II i III zaprezentowali okolicznościowe programy artystyczne.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zakończenie roku szkolnego