Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zakończenie roku szkolnego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2006/2007. Społeczność gimnazjum wraz ze sztandarem szkoły udała się najpierw do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w Mszy św. odprawionej przez Ks. Proboszcza Jana Kudłacza. Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Zakończenie roku szkolnego