Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konstytucja 3 maja

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konstytucja 3 maja

Dnia 30 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz ze sztandarem wyruszyli do kościoła parafialnego na akademie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, którą przygotowała młodzież kl. I pod kierownictwem p. Jana Wilka i ks. Antoniego Jurkowskiego. Hasłem przewodnim uroczystości był fragment piosenki - "Witaj maj, trzeci maj". W montażu słowno - muzycznym uczniowie przybliżyli nam tak ważne dla historii naszego narodu wydarzenie.