Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wiosenny Przegląd Artystyczny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wiosenny Przegląd Artystyczny

13 kwietnia uczennice klas IIIb i Ia pod opieką pani Doroty Muchy wzięły udział w ,,Wiosennym Przeglądzie Artystycznym" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie. Grupa wokalna dziewcząt z IIIb zaprezntowała ,,Małgośkę" i ,,Historię Ewy". Zespół taneczny z Ia przedstawił układ, który był najlepszym w eliminacjach szkolnych.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Wiosenny Przegląd Artystyczny