Dzień dziecka

Dzień dziecka

1 czerwca wraz z uczniami szkoły podstawowej udaliśmy się na stadion, by tam rozegrać mecze piłki nożnej między uczniami obu szkół o puchar sołtysa Uszwi pana Stanisława Cebuli. Były to rozgrywki z okazji Dnia Dziecka. W rywalizacji sportowej udział brali wszyscy uczniowie oprócz klas I - III szkoły podstawowej. Mecze rozgrywały się między chłopakami i dziewczynami. Puchar dziewczyn wygrały uczennice klas III, a puchar chłopaków zdobyli uczniowie klasy III b. Nagrody zostały wręczone na festynie rodzinnym przez panie dyrektor z obu szkół oraz sołtysa Uszwi.