Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień dziecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień dziecka

1 czerwca wraz z uczniami szkoły podstawowej udaliśmy się na stadion, by tam rozegrać mecze piłki nożnej między uczniami obu szkół o puchar sołtysa Uszwi pana Stanisława Cebuli. Były to rozgrywki z okazji Dnia Dziecka. W rywalizacji sportowej udział brali wszyscy uczniowie oprócz klas I - III szkoły podstawowej. Mecze rozgrywały się między chłopakami i dziewczynami. Puchar dziewczyn wygrały uczennice klas III, a puchar chłopaków zdobyli uczniowie klasy III b. Nagrody zostały wręczone na festynie rodzinnym przez panie dyrektor z obu szkół oraz sołtysa Uszwi.

 

 

zobacz więcej