Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Święto Szkoły w Gnojniku

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Szkoły w Gnojniku

25 maja przedstawiciele uczniów naszej szkoły wraz z p. Dyrektor i opiekunami uczestniczyli w święcie Szkoły Publicznego Gimnazjum w Gnojniku. Uroczystość rozpoczęła Msza św. Następnie w budynku szkoły został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny. Rozstrzygnięto także konkurs wiedzy o Patronie Gimnazjum w Gnojniku - Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Nagrody Książkowe otrzymały między innymi uczennice naszej szkoły: Roksana Burek, Izabela Kural, Patrycja Pawełek. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, na którą złożyły się liczne konkursy i poczęstunek przygotowany przez rodziców.\

 

 

zobacz więcej..

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Święto Szkoły w Gnojniku