Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Ziemi i Europy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Ziemi i Europy

9 maja uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Świetlicy Wiejskiej w Uszwi, gdzie odbył się konkurs z okazji Dnia Europy oraz Dnia Ziemi. Uczestnicy odpowiadali na pytania na zasadzie programu "jeden z dziesięciu". Spośród 12 wyłonionych wcześniej uczniów troje zdobyło nagrody książkowe: I miejsce- Rafał Rożek z III a, II - Aleksandra Bukowicz z III b, III - Izabela Kural z IIIb. Konkurs przygotował i przeprowadził pan Bogdan Toboła.
Wszyscy dobrze się bawiliśmy i uświadomiliśmy sobie po raz kolejny jak ważna jest nasza planeta.

 

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Dzień Ziemi i Europy