Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Poeci ziemi brzeskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Poeci ziemi brzeskiej

Konkurs recytatorski 22 lutego 2007r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się turniej recytatorski "POECI ZIEMI BRZESKIEJ". Naszą szkołę reprezentowały: Roksana Burek, Monika Zych, Weronika Górka, Patrycja Pawełek i Monika Zydroń. W kategorii recytacja wyróżnienie otrzymała Roksana Burek, a w kategorii poezja śpiewana została wyróżniona Patrycja Pawełek, której na gitarze akompaniowała Monika Zydroń.
Podczas obrad jury uczestnicy konkursu wysłuchali koncertu grupy muzyczno-wokalnej z Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Następnie odbyło się spotkanie z  poetą panem Andrzejem Grabowskim, który opowiadał o arkanach sztuki recytowania oraz zachęcał młodych poetów do publikowania swoich wierszy w czasopiśmie "Iskra" promującym talenty literackie uczniów.
Na koniec przedstawiciele władz Brzeska wręczyli laureatom nagrody.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Poeci ziemi brzeskiej