Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum w Tenisie Stołowym

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum w Tenisie Stołowym

Indywidualne Mistrzostwa
Gimnazjum w Tenisie stołowym
Kategoria chłopcy
Uszew 2007

 

 

W dniu 26 Lutego 2007 roku rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego w kategorii chłopców. Ogółem wzięło udział 13 uczniów z klasy I - III. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 3 uczestników. Tabela wyników była następująca:
 1. Kamil Baran - klasa III b
 2. Grzegorz Zych - klasa III b
 3. Sławomir Zych - I b

 

 

Indywidualne Mistrzostwa
Gimnazjum w Tenisie stołowym
Kategoria dziewcząt
Uszew 2007


W dniu 27 Lutego 2007 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym dziewcząt. Ogółem wzięło udział 10 zawodniczek reprezentantek poszczególnych klas. Do ścisłego finału zakwalifikowali się uczniowie :

 1. Kamila Ryś - klasa I a
 2. Katarzyna Wąs - klasa III b
 3. Monika Zydroń - klasa II b
 4. Natalia Brzeska - klasa I a


Po zaciętej rywalizacji tabela wyników była następująca:

 1. Natalia Brzeska - klasa I
 2. Kamila Ryś - klasa I a
 3. Monika Zydroń - klasa II b
 4. Katarzyna Wąs - klasa III b

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum w Tenisie Stołowym