Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Bal karnawałowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Bal karnawałowy

Dnia 13.01.07r. w Domu Strażaka odbyła się zabawa choinkowa, której organizatorami byli: Pan Stanisław Wilk i Ks. Przemysław Budnik. Główną atrakcją zabawy były występy kabaretów przedstawione przez uczniów naszego Gimnazjum. Klasa IIa przygotowała także wiele konkursów z nagrodami. W czasie zabawy odbyły się wybory na królową i króla balu. Królową została Ewelina Ciura z klasy IIb, a królem Paweł Śledź z klasy IIIa. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek: przepyszne hamburgery i ciasta. Wszyscy wspólnie bawili się przy świetnej muzyce.

 

zobacz więcej ...