Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
"Bóg się rodzi, moc truchleje..."

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

"Bóg się rodzi, moc truchleje..."

Słowa tej pięknej polskiej kolędy towarzyszyły nam podczas Jasełek, które przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej. Nasi młodsi koledzy przedstawili nam historię, która miała miejsce ponad 2000 lat temu - tajemnicę Bożego Narodzenia. Ze skupieniem i w świątecznej atmosferze obejrzeliśmy występ oraz wysłuchaliśmy pięknych kolęd. W sercach wszystkich zagościł duch tych pięknych dni. Po inscenizacji nagrodziliśmy małych aktorów gromkimi brawami.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 "Bóg się rodzi, moc truchleje..."