Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wigilie klasowe

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wigilie klasowe

21 grudnia poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Klasa Ia zaprezentowała słuchowisko dotyczące ludowych zwyczajów wigilijnych, przygotowane pod kierunkiem p. Ewy Cichostępskiej. Poszczególne klasy zorganizowały spotkania opłatkowe. Na niektórych pojawiły się tradycyjne wigilijne potrawy. Nie zabrakło oczywiście życzeń, łamania się opłatkiem i wspólnego kolędowania, bo przecież idą upragnione przez wszystkich święta... ;-)