Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z podróżnikiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 15.12.2006 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Ryszardem Stabachem, podróżnikiem, który odwiedził Indie. Uczniowie Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej pilnie słuchali bardzo interesujących opowieści. Pan Ryszard opowiadał nam o karajobrazie Indii, wierze Hindusów i ich codziennych problemach. Historie te budziły różne emocje: jedne śmieszyły, zaskakiwały, inne skłaniały do refleksji. Była to dla nas bardzo ciekawa lekcja geografii i wiedzy o społeczeństwie. Na koniec podziękowaliśmy podróżnikowi brawami.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Spotkanie z podróżnikiem