Z poezją za pan brat

26.09.2006 roku w Borzęcinie odbył się regionalny konkurs poezji Józefa Barana. W wyniku eliminacji szkolnych nasze gimnazjum reprezentowali: Roksana Burek, Monika Zych, Natalia Jagielska, Damian Biernat, Marta Kowalczyk. Wszyscy zaprezentowali się dobrze, Roksana Burek otrzymała dyplom i książkę za zajęcie III miejsca.

{gallery}aktualnosci/2006_2007/poezja/1{/gallery}

Ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszego gimnazjum cieszy się też konkurs poezji Karola Wojtyły - Jan Paweł II. Spośród 23 uczniów w drodze eliminacji wyłoniono reprezentację szkoły w składzie: Marta Kowalczyk, Weronika Górka, Natalia Jagielska, Roksana Burek, Kinga Robak, Dominik Pasek. Znowu Roksana Burek wróciła z dyplomem. Tym razem za zajęcie II miejsca otrzymała też piękną książkę z utworami naszego papieża.

{gallery}aktualnosci/2006_2007/poezja/2{/gallery}

06.11.2006 roku uczniowie klasy III b: Monika Zych, Kinga Robak, Roksana Burek i Damian Biernat wzięli udział w wojewódzkim konkursie "Tym, których nie ma już wśród nas".

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Z poezją za pan brat