Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dziś zmartwychwstałaś Polsko!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dziś zmartwychwstałaś Polsko!

13 listopada uczestniczyliśmy w akademii z okazji Święta Niepodległości przygotowanej przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi. Niecodzienna sceneria uroczystości - kościół parafialny w szczególny sposób skłaniała do refleksji nad drogą naszego narodu ku wolności, drogą okupioną krwią, cierpieniem i śmiercią wielu Polaków. Czy z tego tak cennego daru wolności potrafimy właściwie korzystać...? Jaki jest nasz patriotyzm dzisiaj...? Czy wartości Bóg, Honor, Ojczyzna znaczą coś w naszym życiu...?

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Dziś zmartwychwstałaś Polsko!