Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik

Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik

31. 08. 2006 r. była pani dyrektor naszej szkoły mgr Anna Szot otrzymała z rąk wójta Wojciecha Rzepy tytuł Honorowego Obywatela Gminy Gnojnik. Uroczystość odbyła się podczas sesji Rady Gminy.
Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla długoletniej, efektywnej pracy w oświacie. Pani mgr A. Szot posiada 36-letni staż pedagogiczny, w tym przez 26 lat pełniła funkcję dyrektora, najpierw Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi, a przez ostatnie 7 lat Publicznego Gimnazjum w Uszwi. Jej praca była wielokrotnie doceniana oraz nagradzana przez władze Gminy Gnojnik. Była pani dyrektor od lat cieszy się szacunkiem środowiska lokalnego: uczniów, rodziców i organów samorządowych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik