Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik

31. 08. 2006 r. była pani dyrektor naszej szkoły mgr Anna Szot otrzymała z rąk wójta Wojciecha Rzepy tytuł Honorowego Obywatela Gminy Gnojnik. Uroczystość odbyła się podczas sesji Rady Gminy.
Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla długoletniej, efektywnej pracy w oświacie. Pani mgr A. Szot posiada 36-letni staż pedagogiczny, w tym przez 26 lat pełniła funkcję dyrektora, najpierw Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi, a przez ostatnie 7 lat Publicznego Gimnazjum w Uszwi. Jej praca była wielokrotnie doceniana oraz nagradzana przez władze Gminy Gnojnik. Była pani dyrektor od lat cieszy się szacunkiem środowiska lokalnego: uczniów, rodziców i organów samorządowych.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Honorowe Obywatelstwo Gminy Gnojnik