Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Pracownia komputerowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Pracownia komputerowa

Nasza szkoła otrzymała pracownię współfinansowaną z Europejskiego Funduszu Społecznego, która w znaczący sposób przyczyni się do efektywniejszego nauczania przedmiotu informatyka oraz umożliwi wykorzystanie komputerów na innych zajęciach. Umożliwi też przeprowadzanie zajęć dodaktowych, które dotychczas nie mogły być realizowane z powodu przestarzałego sprzętu.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Pracownia komputerowa