×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Mikołajki w Domu Dziecka w Jasieniu

 

{gallery}aktualnosci/2004_2005/jasien_pliki/1{/gallery}

 

Tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Uszwi jest coroczna wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu. Celem odwiedzin jest obdarowanie wychowanków tej placówki skromnym upominkiem oraz złożenie życzeń świątecznych i noworocznych. Uczniowie uszewskich szkół pod kierunkiem nauczycielek Doroty Muchy i Zofii Zięć z zaangażowaniem przystąpili do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy. Akcja została przeprowadzona już po raz ósmy. Korzyść z odwiedzin jest obopólna, gdyż uczniowie z Uszwi uczą się empatii.
W organizacji mikołajek co roku pomagają strażacy z OSP w Uszwi. Od kilku lat przedstawicieli samorządu obu szkół do Jasienia zawozi pan Zdzisław Majcher.

 

{gallery}aktualnosci/2004_2005/jasien_pliki/2{/gallery}

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 Mikołajki w Domu Dziecka w Jasieniu