×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

"3, 2, 1 Gotowi do startu - start!"

 

{gallery}aktualnosci/2004_2005/321{/gallery}

W naszej szkole organizuje się wiele wycieczek, ale największą frajdę dają nam wycieczki rowerowe. Oczywiście każda z nich jest odpowiednio nadzorowana. By wyjechać w podróż należy mieć po pierwsze rower. Ale to nie wszystko! - Zastanawiacie się pewnie co jeszcze? Hmm? Najlepiej mieć wszystko sprawne w swoim dwuśladzie! Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!
Na wycieczce były:

  • II a z panią Martą Soboń oraz panią Natalią Knyszyk i zdradzę, że byli w Wiśniczu - a jest tam co zwiedzać...
  • I b z opiekunami: panią Dorotą Muchą oraz panią Ewą Cichostępską byli w malowniczym Dębnie, gdzie zwiedzali piękny zamek.
  • I na końcu klasa I a (nie znaczy to, że byli aż tak wolni, a słyszałem, że podobno nieźle kręcili pedałami) z paniami Lukrecją Chochlińską i Dorotą Muchą. Oni również skusili się na Wiśnicz.

Wycieczki te mają na celu nie tylko rekreację i czynny wypoczynek. W ich trakcie zdobywamy wiedzę w plenerze. Uważam, że z wycieczek rowerowych zostają najwspanialsze wspomnienia. A tak na wesoło: można poznać swoją klasę jak pracuje w zwartej grupie. A dodam od siebie, że można spotkać na niej wiele ciekawych ludzi. To było już tak poza tematem, ale chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi. To tak króciutko o wycieczkach "szosowych".

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 "3, 2, 1 Gotowi do startu - start!"