Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Krakowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Krakowa

19 listopada 26 uczniów gimnazjum wzięło udział w wycieczce do Krakowa. W ramach wycieczki odbyła się projekcja filmu w kinie oraz wizyta w Muzeum Historycznym Krakowa. W muzeum tym młodzież obejrzała wystawę ”Czas okupacji 1939-1945”, która mieści się w dawnej Fabryce emalii Oskara Schindlera. Uczniowie w ciekawy sposób zapoznani zostali z historią Krakowa i losami polskich i żydowskich mieszkańców miasta w czasie II wojny światowej.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Wycieczka do Krakowa