Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Uczniowie klasy I przygotowali krótkie przedstawienie, w którym przypomnieli o najważniejszych prawach w związku z obchodami 20 listopada Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, który przypada w dzień rocznicy uchwalenia przez Zgromadzenie ONZ Deklaracji Praw Dziecka oraz rocznicy uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka