Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej Mikołajkowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej Mikołajkowy

6 grudnia odbył się w naszym Gimnazjum coroczny Turniej Mikołajkowy. Uczniowie ze wszystkich klas rywalizowali  w  wielu konkurencjach: wyścigi Mikołajów,slalom z prezentami oraz rzut do celu. Gimnazjaliści wraz z wychowawcami ubierali choinkę, przygotowywali stroik świąteczny oraz projektowali i prezentowali strój dla pomocnika św. Mikołaja. Wszyscy uczestnicy zabawy zostali obdarowani mikołajkowymi słodyczami.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Turniej Mikołajkowy