Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rozstrzygnięcie konkursu na bożonarodzeniową dekorację klas

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rozstrzygnięcie konkursu na bożonarodzeniową dekorację klas

W dniu 16 grudnia 2013 jury w składzie: p. Dyrektor mgr Barbara Kondziołka, p. mgr Teresa Czesak oraz Przewodnicząca Zarządu SU Katarzyna Toboła dokonało oceny przedświątecznej dekoracji klas lekcyjnych. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3a i jako nagrodę otrzyma 15pkt. dodatnich, drugie miejsce ex aequo klasy 3b oraz 2 – otrzymają 10pkt. dodatnich, natomiast miejsce trzecie zajęła klasa 1 i otrzyma 5 pkt. dodatnich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Rozstrzygnięcie konkursu na bożonarodzeniową dekorację klas