Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Powiatowe Targi Edukacyjne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Powiatowe Targi Edukacyjne

W dniu 20.02.2014r. (tj. czwartek) uczniowie klasy III a i b wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Schronisku Młodzieżowym w Brzesku. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w powiecie brzeskim. Każda szkoła miała swoje stanowisko, przy którym prezentowane były kierunki kształcenia. Uczniowie mogli również zadać pytania swoim starszym kolegom oraz koleżankom ze szkół średnich, aby uzyskać wszystkie niezbędne informację. Ten wyjazd przyczynił się na pewno do poszerzenia wiedzy na temat dalszej drogi edukacji.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Powiatowe Targi Edukacyjne