Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Koncert profilaktyczny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Koncert profilaktyczny

20 lutego gościł w naszej szkole muzyk i poeta Jacek Musiatowicz. Przeprowadził profilaktykę  w formie koncertu rockowego, podczas którego przestrzegał  przed zgubnymi skutkami używek- alkoholu, narkotyków i dopalaczy. Opowiadał także o swoim trudnym dorastaniu,  niełatwej drodze wyjścia z nałogu oraz  bliskich relacjach z Bogiem. W jego wypowiedziach o życiowych wartościach nie zabrakło także humoru. Młodzież bardzo serdecznie przyjęła artystę, nagradzając go gromkimi brawami.


 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Koncert profilaktyczny