Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Chorzowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Chorzowa

Dnia 1.04.2014r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Chorzowa, której głównym celem było zwiedzenie wystawy „Matematyka dla każdego” zorganizowanej w Polsce przez Goethe Institut i Park Śląski. Ekspozycję przygotowało pierwsze na świecie eksperymentalne muzeum matematyczne w Giessen. Uczniowie zostali wprowadzeni w świat pojęć abstrakcyjnych, z dużym zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i łamigłówki matematyczne. W drugiej części wycieczki gimnazjaliści wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w warsztatach. Na koniec zwiedzili ogród zoologiczny.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Wycieczka do Chorzowa