Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z przedstawicielami „Strzelca”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z przedstawicielami „Strzelca”

We wtorek 1 kwietnia uczniowie klas trzecich naszego Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami organizacji społeczno-wychowawczej „Strzelec”. Gimnazjaliści zapoznali się z jej profilem oraz uczestniczyli w prostych ćwiczeniach wojskowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Spotkanie z przedstawicielami „Strzelca”