Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica zbrodni katyńskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica zbrodni katyńskiej

11 kwietnia uczestniczyliśmy w akademii upamiętniającej 74. rocznicę zbrodni katyńskiej. Uczniowie naszego Gimnazjum w formie montażu słowno-muzycznego przypomnieli dramatyczne losy polskich jeńców zamordowanych w 1940 r. z rozkazu Stalina strzałem w tył głowy. Gimnazjaliści oddali także hołd ofiarom tragedii samolotu prezydenckiego, który rozbił się 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Rocznica zbrodni katyńskiej